Kapadokya Hill

KAPADOKYA HILL HOTEL & SPA

Hill'de Anadolu Mutfağı

Yemek öncesi harika manzaraya sahip çarpıcı bir yemek alanı bulunan Göre Restoran, leziz yerel yemekler servis etmektedir. Hizmet verdiğimiz yiyecekler yerel ürünlerle ve lezzetlerle muhteşem tatlara dönüşür ve çok çeşitli Kapadokya şaraplarıyla servis edilir.

Kapadokya Hill Hotel & Spa’da konaklama yapmıyorsanız bile bu muhteşem manzaranın tadına 0 (384) 215 4455 numaralı telefondan ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.Leziz Tatlar

Harika bir manzaraya sahip çarpıcı bir yemek alanı bulunan Göre Restoran, leziz yerel ve uluslararası yemekler servis etmektedir. Hizmet verdiğimiz yiyecekler yerel ürünlerle ve lezzetlerle mükemmel tatlara şahit olacaksınız. Göre Restoran öğle ve akşam yemekleri için açıktır.


Menü'de Ne Var?

Kahvaltı, konaklama fiyatınıza dahildir ve bu kahvaltı, Göre Restoran’da açık büfe veya serpme kahvaltı olarak sunulmaktadır. Taze pişmiş ekmek, hamur işleri, meyve suları ve sıcak büfemizle kahvaltının tadını çıkartmaya hazır olun. Talep üzerine odanıza getirilecek olan sadece size özel kahvaltınızı servis ücreti karşılığında alabilirsiniz. Öğle ve Akşamları Alakart menümüz her zaman mevcuttur.

Göre Anatolian Restaurant Cappadocia Menu GÖRE CUSINE STEAK & ANATOLIAN